מתקנים מתנפחים לימי הולדת

לצד הכיף הגדול, המשחק במתקנים מתנפחים מפתח את הכושר הגופני, את שיווי המשקל והקוארדינציה.

 

כשמשלבים מתקנים מתנפחים באירוע יום הולדת, המסיבה הופכת לכיף גדול. מתקנים מתנפחים יוצרים חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת, ייחודית ויוצאת דופן.

 

כיום ניתן למצוא מתקנים מתנפחים צבעוניים ומרהיבים, במגוון סוגים וצורות, שמאפשרים לילדים ליהנות מפעילויות שונות ומהנות. רוב המתקנים המתנפחים מתאימים לילדים בגילאי שישה חודשים עד חמש שנים, וגם לפעילויות משותפות של הורים וילדים.

 

ישנן חברות, המספקות מתקנים מתנפחים במסגרת חבילות למסיבות יום הולדת. החבילות כוללות גם ציוד למסיבות, משחקים, מוסיקה, קישוטים, ממתקים, ועוד הפתעות. בנוסף, רוב החברות מציעות גם תפריט מתוכו ניתן לבחור פעילויות בהתאם להעדפות של הילדים החוגגים יום הולדת.

 

ניתן לבחור מתנפחים בנושא מסוים ולשלב עם משחקים מוסיקלים, סיפורים דמיוניים, תחרויות משעשעות או עם כל פעילות אחרת. בין הנושאים הפופולאריים בתפריטי המתקנים המתנפחים אפשר למצוא, גם ספורט, נסיכות, דינוזאורים, יום הולדת ראשון ועוד.

 

לצד הכיף הגדול, כדאי לציין שמתנפחים מציעים הזדמנות מצוינת למשחק משותף של הורים עם ילדים. שטח המתקן המתנפח משמש סביבה בטוחה, ידידותית ומוגנת למפגש עם חברים חדשים וההורים יכולים לצפות בילדיהם, בשעה שהם משחקים עם ילדים אחרים.

 

המשחק במתקנים המתנפחים דורש גם מיומנויות שונות ומפתח אותן. בין היתרונות גם הפעילות הגופנית הכרוכה במשחק עצמו. לצד פיתוח הכושר הגופני, הליכה, קפיצה ותנועה על גבי מתקן מתנפח דורשות יכולות שונות, בהן שיווי משקל וקוארדינציה.

מתקנים מתנפחים
מתקנים מתנפחים

053-9429200