איך להתאים לילד מתקנים מתנפחים באירוע?​

אם אתם מחפשים אטרקציות ליום ההולדת של הילד שלכם יש לא מעט כאלו. ניתן להביא מפעילים אשר מפעילים את הילדים בתחומים שונים, כך לדוגמא מפעילה אשר מעבירה סדנת אפייה לילדים שבסופה הם מקבלים את מה שהכינו והולכים עם זה הביתה, או לדוגמא קוסם שעושה מופע לילד שנחגג לו יום הולדת וכמובן לחברים שלו, ויש עוד רעיונות רבים כאלו ואחרים. אחת מהאטרקציות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות היא מתקנים מתנפחים, מתקנים עליהם יוכלו הילדים לקפוץ ולשחק וההנאה מובטחת. אך איך להתאים את המתנפחים באירוע ואם לבחור מתנפחים לבריכה או מתנפחים לפארק.

 

תלוי כמובן בגיל

אם אתם רוצים להביא מתקנים מתנפחים לאירוע של הילד שלכם, תלוי כמובן מהו הוא גילו. אם מדובר על ילד בגילאי 4-5 מומלץ להביא מתנפחים "פשוטים" יחסית, שמשמשים מען טרמפולינה ועליהם יכולים הילדים לקפוץ. אם אתם רוצים להעצים להם את החוויה אתם יכולים לקחת מפעיל אשר המתקנים המתנפחים שלו הם בצורת בובות, בובות מעולם הדמיון של הילדים כך שהם ייהנו גם מהמשחקים עצמם וגם כמובן מכך שהם ישחקו על אותן הדמויות. אם מדובר על ילדים גדולים יותר אז אפשר ללכת עוד צעד אחד קדימה.

 

ילדים גדולים

הכוונה בילדים גדולים בכל מה שקשור למתנפחים היא ילדים בגילאי 7-10 ואף יותר מכך. ילדים אלו יכולים לשחק על מתקנים מתנפחים גדולים יותר ומאתגרים יותר, כאלו עם סולמות, גלישה לתוך מים ומה לא... פחות מזה פשוט לא יעניין את הילדים. עוד סוג של מתנפחים הם קירות טיפוס מתנפחים, שבקירות הללו ניתן לעשות תחרויות מה שמעצים עוד יותר את החוויה. עוד רעיון הוא מתנפחים עם אומגה, בהם הילדים גולשים ובסיום "נופלים" לתוך המצע הרך של המתנפחים.

 

אז איך להתאים לילד מתקנים מתנפחים לאירוע שלו?

פשוט מאוד קודם כל לראות מה יש בימי ההולדת ל החברים שלו. אף ילד לא ירצה פחות מכך ובימינו חייבים לעמוד בדרישות גבוהות לעיתים. כמובן כפי שציינו יש להתאים את המתנפחים לגילם וגודלם של הילדים, והכי חשוב יותר מהכול – לדאוג לבטיחותם של הילדים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: מתנפחים להשכרה

053-9429200