משחקיה בקריות

לחברת כיופים ישנם מספר משחקיות ברחבי הארץ, משחקיה בקריות, משחקיה ברמלה, משחקיה בחיפה, בקרית מוצקין, ועוד. חברת כיופים נוסדה לפני 25 שנה ומתמחה מאז בהפעלת אירועים, באספקת מתקנים מתנפחים ושולחנות משחק, מסכי מוליטימדיה, ומשחקים מסוגים שונים לימי הולדת, לאירועים, לבר ובת מצווה, ועוד. המתקנים שלנו נחשבים למאתגרים, משעשעים ומהנים כל נער ונערה וכן כל ילד וילדה. בין המשחקים שלנו כוללים: סנוקר, כדורגל שולחן, קליעה למטרה וכן הלאה. למשחקייה לחצו כאן

משחקיה בקריות - מה היא כוללת? 

 

משחקיה משלבת בתוכה הרבה מאוד אפשרויות, ניתן להתאים את המשחקיה לילידים קטנים ופעוטות, או לנוער, בכל זמן הפעילות צריך לוודא שישנו מפעיל המלווה את האירוע, חברת המשחקיה אחראית על התקנה, פירוק, הובלה ושינוע את כלל המשחקים. משחקיה בקריות כוללת מגוון ענק של פעילויות של שלוש קומות, תוכלו לבחור משחקי כדור כגון: ביליארד, הוקי אוויר, פינג פונג, סנוקר, כדורגל, וכדורסל. תוכלו לבחור משחקי מכוניות כגון: קרטינג, מכוניות מתנגשות, קרוסלה, רכבת חשמלית, ועוד. ואף לשים דוכני מזון ואוכל המתאימים לכם, כגון: פיצות, נקניקיות, פופקורן, שערות סבתא, ועוד. 

 

לגיל הרך מציעה משחקיית כיופים בקריות לונה פארק, טרמפולינה, גימיקים שונים ואטרקציות לילדים קטנים, בובות ענק, וליצנים. 

 

משחקיה בקריות - אירועים

 

ניתן לשכור משחקיות שלמות עם מתקנים מותאמים אישית, לאחרונה הפך טרנד לשכור מתקנים מתנפחים ומשחקיות לילדים לימי כיף, לימי הולדת, לבר ובת מצווה, למסיבות, ואירועים נוספים. לעשות אירוע במשחקיה לילדים ונוער חוסך המון כאב ראש של תכנון, הפקות, להביא אוכל, משחקיה והשכרת מתקנים מתנפחים, שולחנות משחק, ודוכני מזון, פותר את כל העניין, חוץ מלקבוע אילו מתקנים מיוחדים תרצו, לא תצטרכו לעשות כלום, כל הילדים ייהנו וייצאו עם חוויה אחרת ומיוחדת. ייהנו מדוכני מזון עם מגוון רחב של אוכל שילדים אוהבים. תוכלו לעשות תחרויות, על מנת לשתף את כל הילידים באירוע ובתוכנו. 

053-9429200