מתנפחים לבריכה - האטרקציה הרטובה

מתקנים מתנפחים כולם מכירים. כל מיני אטרקציות מעניינות וכיפיות לילדים קטנים עליהן ניתן לקפוץ, להחליק, לגלוש ובאופן כללי לעשות המון כיף. אבל האם אתם מכירים את נושא מתנפחי המים? מתקנים מתנפחים לימי הקיץ אשר משולב בהם גורם המים.

 

תחשבו על בריכה. בריכה בקאנטרי או בריכה עירונית גדולה, כיף, נחמד, רטוב, אבל אחרי שעה שעתיים משעמם. עכשיו תחשבו שבתוך הבריכה יש שניים או שלושה מתקנים מתנפחים. מגלשת מים בה ניתן לגלוש לתוך המים העמוקים. אומגה ישירות לתוך הבריכה. שערי כדורמים וכדור מיוחד למשחקים בקבוצה. משנה לגמרי את חוויית הבריכה, לא ככה?

 

מתקנים מתנפחים למים

 

מתנפחי המים הם האטרקציה הגדולה של הקיץ. כמובן שמי שעושה יומולדת במהלך חודשי הקיץ וחושב על הפעלה או מתנפחים כדאי מאד שישלב בפנים מים או שיעשה את האירוע בבריכה. בעלות לא גדולה מדי אפשר לקיים יום הולדת מדהימה שתהיה האטרקציה הגדולה של כל הכיתה.

 

אבל מה עושים כשאין לנו בריכה בהישג יד? שאי אפשר לסגור את הקאנטרי רק בשביל יום ההולדת שלנו? גם לזה מצאנו פתרון... אפשר להביא מגלשה ארוכה, קיר טיפוס ועוד מתקנים מתנפחים ולשלב בהם מים, קצף וסבון. ברגע אחד מתקן מתנפח רגיל הופך לפארק המים שפיים או למימדיון.

 

כל מה שצריך זה להזמין אותנו, לארגן מקום מספיק גדול על מנת שנוכל להציב את המתנפחים המתאימים, לדאוג שיהיו שם ברזי מים וצינור שיוכל להגיע עד למתנפחים, קצת סבון ושכל הילדים יבואו עם בגדי ים, מגבות והמון מצב רוח טוב. כל השאר עלינו...

מתנפחי מים

053-9429200