מתנפחים להשכרה

כל הורה רוצה לחגוג לילדיו את האירוע הכי מוצלח והכי חוויתי שייזכר לשנים ארוכות, בין אם מדובר על יום הולדת, לבין אם מדובר על בר/בת מצווה. על מנת, לערוך לילדיכם אירוע מיוחד ואותנטי יש פיתרון שכמעט ואף ילד לא יסרב והוא מתקנים מתנפחים. ילדים אוהבים לקפוץ ולהשתובב בלי סוף, לכן תחום המתנפחים יכול להווה חשיבות לאטרקציה אידיאלית אשר תתאים לחגיגה. כיום יש שלל חברות המציעות לכם מתנפחים להשכרה במגוון סוגים.

 

בחירת מתקנים מתנפחים

בחירת מתקנים מתנפחים הינו תלוי בראש ובראשונה בעונת  האירוע, זאת אומרת שאם אתם נערכים לחגיגת יום הולדת של ילדיכם בעונת הקיץ תוכלו לבחור מתקני מים. ואם אתם נערכים לבר מצווה בעונת הסתיו, תוכלו לבחור מתנפחים לפארקים וכן הלאה. מבחר המתנפחים הינו רחב וקיים בשלל סוגים כגון: בובות מתנפחות, מגלשות, קיר טיפוס ועוד. אך בכל זאת, מומלץ להתייעץ עם הילד, אלו מתנפחים הוא מעדיף לאירוע שלו כאשר המבחר גדול.

 

למתקנים שלנו: לחצו כאן

 

השוואת מחירים בחברות

אין ספק שעניין הכספי חשוב כמעט לכל אחד מכם, כאשר אתם מתחילים לבדוק מספר חברות מתנפחים להשכרה שכל חברה מציע את השירות והמחיר שלה. אך עם זאת, רצוי לעשות השוואת מחירים בין החברות שכבר התקשרתם ולסגור את המחיר המתאים לכם. יש להדגיש, שאם הקצבתם תקציב שלא גבוהה מידי השוואת מחירים יכול לסייע ולחסוך לכם סכום שמעל המותר. בין כל המחירים של החברות אל תישכו לשים תשומת לב על היחס והשירות שתקבלו מאותה חברה שממנה תשכרו מתנפחים לאירוע.

 

בדיקות אחרונות

לא משנה אם האירוע בפארק, או בבריכה, רצוי לעדכן את אותה חברת מתנפחים את הגודל ואת רוחב של השטח שאליו יונחו המתקנים המתנפחים. דבר זה יחסוך כאבי ראש והתרוצצויות מיותרות. כמו כן, דאגו לשים לב שאתם משכירים מתנפחים תקינים ובטיחותיים מספיק שילדיכם וחבריו יקפצו בלי הפסקה. דבר נוסף, תדאגו שיהיה מפעיל מהחברה שיעזור בהקמת המתנפחים וניפוח המתקנים. כך שכל המוזמנים יגעו לאירוע שהכול מסדור ומאורגן ומה שנשאר לילדים זה רק לשחק בזהירות וליהנות כמה שאפשר.

053-9429200