מתנפחים לימי הולדת​ בצפון

מתנפחים לימי הולדת בצפון הפכו לדבר מבוקש ונפוץ בעת חגיגות של ימי הולדת לילדים בשנים האחרונות. העסקה בדרך כלל כוללת את כל הציוד הדרוש – מתקן או מתקנים מתנפחים, משאבה ובמקרה הצורך אפילו גנרטור, אם המסיבה אמורה להתקיים לפארק או מחוץ למבנה סוגר. אפשר לבחור בין הגעת אדם מטעם חברת המתקנים על מנת שיקים את הציוד ויטפל בכל הצד התפעולי או לקבל הדרכה מלאה וכך הלקוח עושה זאת בעצמו. אפשר לשכור מתקן אחד, שניים או שלושה וכל זאת על פי הרצון של הלקוח. 

 

מתנפחים לימי הולדת בצפון - סוגי מתקנים

 

יש מתקנים מסוגים שונים ומגדלים שונים. ישנם מתקנים המתאימים לשימוש רק למספר מועט של ילדים בו זמנית ויש כאלה שיכולים לעלות עליהם הרבה ילדים באותו זמן. כאלו לשימוש רק על ידי ילדים קטנים וצעירים וישנם כאלה שגם נערים ונערות יכולים לעלות עליהם בבטחה. כך או אחרת כדאי להדגיש באוזני הילדים או משתמשי המתקן המתנפח כי חובה להקשיב להוראות וההנחיות של מי שמפעיל את המתקן ולבצע את הוראותיו במדויק על מנת לשמור על בטיחות כולם. לצפייה במתקנים שלנו לחצו כאן

 

 

מתי מזמינים מתקנים מתנפחים?

 

ימי הולדת לילדים במגוון גילאים, מגיל 3 ועד גיל 7 או 8 הם האירועים המבוקשים ביותר לשם השכרה של מתקנים מתנפחים, ללא קשר למספר הילדים המוזמנים. יש מתקנים המתאימים לשימוש עם מים או עם קצף ובכך הופכים את המתקן לחוויה מסוג שונה. לאחרונה גם באירועים אחרים יש אנשים אשר מזמינים מתקנים מתנפחים, אירועים שבהם אמורים להיות נוכחים ילדים רבים – בר או בת מצווה ואירועי בריתות. כך יכולים מארגני האירוע להיות בטוחים שהילדים ייהנו ולא ישתעממו.

 

השכרת מתקנים מתנפחים לימי הולדת יכולה לסייע ולמנוע מההורים לבצע הפעלות בעצמם, מה שאולי הם לא מעוניינים לעשות. הם יכולים להגדיר פרק זמן מסוים שבו יכולים הילדים ליהנות ולקפוץ באופן חופשי במתקנים המתנפחים וכאשר מסתיים פרק זמן זה להזמין אותם לאכול או לחגוג את טקס יום ההולדת. אין ספק שכולם ייהנו ביום ההולדת.

 

אנו בחברת כיופים מזמינים אותכם ליהנות מאירועים מרגשים בחוויה יוצאת דופן. מגוון רחב של מתקנים מתנפחים מכל הסוגים, הגדלים ולכל הגילאים רק בכיופים כי מגיע לכם! 

מתנפחים לימי הולדת בצפון - כיופים
מתנפחים לימי הולדת בצפון

053-9429200