משחקיה קרית מוצקין​

מתכננים אירוע בצפון? מוזמנים לאירוע בצפון? אחד הדברים החשובים שעושים את ההבדל עבור הורים לילדים היא הימצאותה של משחקייה בצפון.
לעיתים, ילדים אינם מעוניינים להצטרף אל ההורים מחשש שהם ישתעממו משפטים כגון: "...אין לי מה לעשות שם..." הם משפטים מוכרים וחלק מהוויה המשפחתית של הורים וילדים.

מתכנני אירועים רבים, מודעים לצורך זה ולכן הביקוש אל משחקייה בצפון הולך וגדל בקרב תכנון אירועים עסקים ופרטיים כאחד.
משחקייה מאפשרת לכנס ולייצר אינטראקציה בין ילדים שאינם מכירים זה את זה, על בסיס חוויה והוויה משותפת.


מה כוללת משחקייה?  

מגוון אינטרקטיבי של שלוש קומות מגוון רב של פעילויות  משחקי כדור : ביליארד, הוקי אויר, כדורגל וכדורסל  קרטינג, מכוניות מתנגשות, קרוסלה,
רכבת חשמלית  דוכני אוכל המתאימים לגיל מתבגרים

לגיל הרך מציעה חברת כיופים:
  לונה פארק  מתקנים מתנפחים  ליצנים ובובות ענק  טרמפולינה  גימיקים ואטרקציות לילדים  חשיבות הימצאות משחקייה בצפון בזמן האירוע

אירועים רבים נחגגים במטרה לפגוש אנשים להתעדכן עם משפחה, חברים, עמיתים לעבודה. הימצאותה של משחקייה בזמן האירוע מאפשרת למבוגרים לחגוג כפי שמבוגרים יודעים ולילדים לחגוג בהתאם לפעילות המוצעת. ככל שהמשחקייה ענפה ומציעה מגוון רחב של אפשרויות, כך קל לייצר את ההפרדה הנדרשת בין הורים לילדים בזמן האירוע.


טיפים והמלצות

משחקייה משלבת הרבה מאוד אפשרויות, בחרו אפשרויות המתאימות לקהל הילדים הצפוי להגיע לאירוע.
במידה ואתם בוחרים מתקנים מתנפחים, וודאו כי יש מפעיל מלווה לאורך זמן הפעילות. התקנה, פירוק, שינוע והובלה חלה על החברה ממנה אתם שוכרים את המשחקייה.

חשוב לבדוק כי ברשות החברה ביטוחים, רישוי לנהל עסקים בתחום משחקייה אם מדובר על חלל גדול, כדאי להיעזר בציוד תאורה והגברה על מנת לתרום לאווירה שמעוניינים לייצר.

בעזרת ציוד הגברה, ניתן ללוות את כל האירוע במוסיקה מגוונת שהיא חלק בלתי נפרד מאירועים.

הפכו את האירוע בשילוב משחקייה, לאירוע אקטיבי. לא כל משחק בפני עצמו, אלא קשר, חיבור, תחרות בין הילדים על מנת לרתום את כולם ליטול חלק בזמן האירוע.דאגו להתאים את זמן האירוע לאקלים.
פעילות בהם משתתפים הורים עם ילדים גם יוצרת זמן בילוי איכותי וגם תורמת להשגחה הצמודה של ההורים על ילדיהם.

 

למשחקייה ברמלה לחצו כאן

משחקיית מוצקין

 

החשמונאים 72 קריית מוצקין

053-9429200