משחקייה בחיפה - עולם של ילדים

עולם המשחקיות הוא עולם מופלא. עולם של ילדים, עולם של פנטזיות ומשחקים בדמיון ובמציאות. מגלשות, נדנדות, מזרנים, מנהרות קסומות, מערות סודיות, שקי אגרוף ועוד עשרות אטרקציות מרתקות. אבל במשחקיה יש יותר מהנראה לעין.

 

הדבר החשוב ביותר בעולם המשחקיות הוא כמובן הבטיחות. כל משחקיה, כמובן שגם משחקיה בחיפה, צריכה להיות בטוחה ברמה של 100%. כל המשחקים צריכים להיות מצופים במזרן רך, אין פינות חדות, משטחים חשופים, שקעי חשמל גלויים וכדומה.

 

משחקיה בחיפה

 

כל החומרים מהם בנויה המשחקייה צריכים להיות מאושרים על ידי המדינה, ידידותיים לילדים ולסביבה ולא רעילים כמובן. מאחר שבתחום המשחקיות הבטיחות מעל הכל, משחקיה בחיפה ובכלל צריכות לקבל אישור מהנדס בטיחות ואישורים נוספים.

 

מעבר לנושא הבטיחות, המשחקיה צריכה להיות בצבעים שמחים, מושכים ונעימים שילדים אוהבים. משחקיה צבעונית מושכת את הילדים והוריהם כבר מרחוק ומשאירה אותם יותר זמן במתחם. צבעים שמחים הם כחול, ירוק, צהוב וכל גווני האדום. ניתן אפילו לתת לכל אזור במתחם המשחקיה צבע משלו.

 

כמובן שחשוב מאד המיקום של המשחקיה. כמו בכל דבר וכל עסק, למיקום יש חשיבות מכרעת. כדאי מאד שהמשחקיה תהיה בקנון או במתחם סגור. הסיבה היא שאמנם חלק לא מבוטל מהלקוחות יגיעו במיוחד למשחקיה, אולם אנחנו רוצים שגם עוברים ושבים, אנשים שלא התכוונו להיכנס למשחקיה, יעברו עם ילדיהם ויעשו "קנייה אימפולסיבית", זאת אומרת שהילדים יראו את המשחקיה תוך כדי שיטוט בקניון ואז ימשכו את ההורים.

 

כיופים - המשחקיה המובילה בחיפה ובצפון

053-9429200