השכרת מתקנים לימי כיף לחברות

כמעט כל חברה גדולה מארגנת פעם במספר חודשים יום כיף לעובדים שלה ולבני משפחותיהם. מדובר בסטנדרט די נפוץ וקבוע ויש חברות אשר ממנות אדם מיוחד שתפקידו לדאוג לארגון רווחת העובדים, הפקת ימי הכיף וכדומה.

 

ימי כיף אלו, בעיקר אם מדובר על חברות גדולות עם מאות ואלפי עובדים, דורשים הפקה מדוקדקת, מחשבה על כל דבר, החל מההזמנות לעובדים ובלני המשפחה, דרך דוכני האוכל והכיבוד החינמי (או לא חינמי) ועד ההפעלות לילדים ולמבוגרים, דאגה לצל ולמים ועוד.

 

מתנפחים ביום כיף

 

אחת הדרכים המהנות ביותר להפעיל את בני המשפחה, בעיקר הצעירים יותר, הוא בעזרת מתנפחים. אם מדובר על יום כיף בחודשי הקיץ, הלהיט הגדול ביותר הוא כמובן מתנפחים בבריכה, מתנפחים רטובים, עם הרבה מים ושמחה.

 

הרבה ימי כיף מתקיימים במהלך הקיץ בפארק מים או בבריכה, ומומלץ מאד להביא מספר מתנפחים לבריכה אשר יהפכו את יום הכיף, למבוגרים ולילדים כאחד, לאירוע חוויתי הרבה יותר. אפשר לארגן מלחמות מים בבריכה, משחק כדורמים כייפי, להביא מגלשות מיוחדות ואפילו בועות סבון להפעלות מהנות.

 

להביא מתנפחים ליום כיף זאת מחשבה נכונה שתגרום לילדים של העובדים לבוא בשמחה, לפחות לילדים הקטנים יותר עד גיל 8-9 בערך. לילדים הגדולים ביותר אפשר להביא משחקי וידאו, קונסולות משחקים עם טלוויזיות וכדומה. וכמובן אסור לשכוח את דוכני המזון, אשר ישדרגו כל יום כיף לאירוע ברמה אחרת לגמרי.

 

לסיכום, תנו לנו, לכיופים, לעזור לכם לבנות יום כיף מהסרטים, שהעובדים ובני משפחתם ידברו עליו חודשים לאחר מכן.

ימי כיף לחברות

053-9429200