דוכני מזון בצפון

אחת האטרקציות היותר נחמדות, מעניינות וכייפיות בימי הולדת היא דוכני המזון. היום, כל מפעיל שמכבד את עצמו מציע גם את האפשרות של דוכני מזון ביום ההולדת או באירוע של הילד או הילדה החוגגים. האטרקציה הזאת תפסה בכל הארץ וכמובן שיש גם דוכני מזון בצפון.

 

דוכני מזון בצפון לימי הולדת כוללים מספר סוגים של מאכלים, הכל בהתאם למה שהילד (או הילדה) אוהבים. זה יכול להיות דובן נקניקיות בלחמנייה, דוכן של צמר גפן מתוק (שערות סבתא), דוכן של המבורגרים בלחמניות מיוחדות, טאבון לאפיית לחמים, תנור מיוחד לאפיית פיצות על פי טעמו של כל ילד ועוד ועוד.

 

דוכני מזון בצפון

 

האפשרות הבסיסית ופשוטה ביותר היא דוכן ממתקים הכולל צמר גפן מתוק, כל מיני סוגי מתוקים כמו גומי וסוכריות ואפילו מכונת ברד בשני צבעים שהילדים מתים עליה. מדובר בדוכן צבעוני ויפה שמהווה חגיגה לעיניים ולפה וסיוט לכל רופא שיניים והורה מצוי.

 

אחרי דוכן הממתקים, דוכן המזון בצפון (ובכלל) הנפוץ ביותר הוא פינת אפיית הפיצות הכולל הפעלה שלמה בה הילדים מרדדים את הבצק, מורחים רסק עגבניות לבד, בוחרים את התוספת אותה הם רוצים (פטריות, זיתים, עגבניות, בצל והלהיט - תירס) ואז מכניסים בעזרת מבוגר אחראי את הפיצה לטאבון. לאחר 10 דקות יוצאת פיצה יפה וטעימה.

 

דוכני הנקניקיות וההמבורגרים כוללים לחמניות תואמות, רטבים שונים (חרדל, קטשופ ומיונז), אפשרות לתוספת ליד כמו כרוב כבוש וכמובן צ'יפס. דוכני מזון אלו מתאימים גם לחגיגות בר מצווה ולא רק לימי הולדת לגיל הרך. דוכני מזון בצפון מתמחים במזון המהיר הטעים והלא ממש בריא הזה.

 

דוכני מזון בצפון זה כיופים!

דוכני מזון בצפון
דוכני מזון בצפון

053-9429200