השכרת שולחנות משחק - אטרקציות בר/ת מצווה​

הגיע הרגע המיוחל והילד/ה הקטנים מגיעים לגיל מצוות. חגיגת בר/ת מצווה בצפון ובמרכז הוא אחד מנקודות הזמן, סוג של ציון דרך אותו מנסים לחגוג בדרך שתיזכר עבור המתבגר וחבריו, המשפחה המורחבת.
סגנונות חגיגת בר/ת מצוות בצפון ובמרכז  הם רבים. כאשר כל סגנון האירוע מותאם לסגנון האישי ולרצון המשפחה.
חיפוש אחר מקום לחגיגה אולם, גן הם מקצת הדברים הקשורים לתכנון חגיגת בר/ת מצווה. מתוך הצורך והחיפוש אחר אווירה ייחודית וקסומה, מציע צוות כיופים ארגון והפקת אירועי בר מצווה.


במסגרת שירותים אלה, מתאמת כיופים את כל שלבי האירוע לרבות:

תכנון מקום האירוע, עיצוב האירוע על פי ציפיות המשפחה ונער הבר מצווה, שיתופי פעולה עם אנשי הסעדה מנוסים, הצבת דוכנים מגוונים עבור פעילות המוזמנים,
יצירת אינטראקציה בין המוזמנים במסגרת פעילות משותפת, הפעלות לילדים מתוך עולם התוכן הרלוונטי להם משחקי מחשב, וידיאו, מוסיקה אווירה בסגנון טכנולוגיה ו/או בהתאם לתחביב נער/ת הבר/ת מצווה.

סביב ההתרגשות הגדולה סביב בת מצווה וחיפוש אחר אטרקציות, כדי להקנות לאירוע נופך אחר מציעה חברת כיופים את שירותיה.
במהלך 19 שנות פעילות, מתכננת כיופים אירועי בר/ת מצווה.
תכנון אירועי בר/ת מצווה מאפשרים לאנשים רבים המעוניינים לתכנן בר מצווה באווירה שונה, מעין ניסיון "לצאת מהקופסה". ולהתאים את האירוע עד כמה שניתן אל עולם התוכן של הנער/ה החוגגים.


טיפים והמלצות מצוות כיופים

אירוע בר מצווה שייך למשפחה והקרובה ולנער החוגג. גלו דרגות חופש ואפשרו את הגעתם של חברים קרובים. הזמנתם, תלויה במידת ההנאה והצלחת האירוע.
כדאי לשלב אטרקציות מתונות, על מנת שהן לא ישתלטו על אווירת האירוע, אלא יהיו רקע ותפאורה בלבד. לדוגמא: משחקי מחשב לצד רחבת ריקודים.
תכנון בהתאם למזג אוויר הוא תנאי חשוב, כאשר מדובר על הפעלות באוויר הצח. אם אתם מעוניינים להעתיק את האווירה אל חלל סגור, יש להבטיח כי גודל החלל ותחושת המרחב שאותה אתם מעוניינים לייצר תשמר בחלל זה.

כדאי לתכנן את האירוע בהתאם לעולם התוכן של הילדים. לדוגמא: אם הילד שייך לקבוצת כדורסל/כדורגל, כדאי לעצב המקום ברוח תחביב זה.
גוונו את האוכל באוכל לאוכל שנערים מתבגרים אוהבים. דוכנים של פיצות, המבורגרים, גלידות יתקבלו בברכה ויזכרו לטובה.

 

למתקנים הכלליים שלנו לחצו כאן

053-9429200